Ваше повідомлення було успішно відправлено!

Замовити дзвінок

ТОВ “КЕІ“ЕКОКОМПАНІ”  ваш партнер у сфері                екобезпеки.

+38 (067) 195-93-78
+38 (095) 761-55-37

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт ТОВ «Компанія Екологічного Інжинірингу «ЕКОКОМПАНІ»


     Той факт, що Ви потрапили на наш сайт, говорить про те, що Ви шукайте підтримку в питаннях охорони навколишнього середовища і природокористування. І це зрозуміло, адже на сьогоднішній день, всі організації, починаючи з органів державної влади і закінчуючи юридичними і фізичними особами, які здійснюють господарську або будь-яку іншу діяльність, зобов'язані дотримуватися вимог природоохоронного законодавства України.


     Наша компанія надає спектр послуг в сфері природокористування. Маючи багатий досвід у вирішенні складних питань, пов'язаних з охороною довкілля, ми допоможемо Вам уникнути можливих порушень в області екологічного законодавства. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, враховуючи його побажання та можливості, саме тому співпраця з нами забезпечить Вам екологічну безпеку і дозволить виконати всі вимоги екологічного законодавства до вашої діяльності.


     Головною метою організації є підтримка та сприяння поширенню екології та її найсучасніших методів для поліпшення якості життя на основі розробки і застосування технологій і політики, дружньої до навколишнього середовища.


     Гнучка цінова політика та грамотний менеджмент дозволяють нам знаходити компроміси у співпраці з нашими клієнтами. Постійним клієнтам пропонується система знижок. Звертайтеся до нас, і ми домовимося по будь-яких важливих для Вас питань та аспектів.


ТОВ «КЕІ«ЕКОКОМПАНІ» - Це Екологічні послуги з урахуванням економічних інтересів Клієнта.

       Наша місія:
Всебічна допомога у вирішенні питань в сфері природокористування та:


Чому варто звертатися до нас?  

     Завдяки напрацьованого досвіду та професіоналізму наших фахівців, ми можемо гарантувати Вам короткі терміни, прийнятні ціни і сумлінність у виконанні взятих на себе зобов'язань. Наша компанія допоможе вам підготувати пакет необхідних екологічних документів у відповідності до діючого законодавства.


ТОВ «КЕІ«ЕКОКОМПАНІ» - це індивідуальний підхід і особлива увага до кожного клієнта, досвідчені фахівці і професійний рівень наданих екологічних послуг, а також доступні ціни та конфіденційність договірних відносин. Наявні можливості дозволяють нам в кожному конкретному випадку визначати найнижчу вартість робіт, умови та варіанти оплати, виходячи з можливостей та інтересів клієнта. Кожному Клієнту - Ефективність, зручність, економію!

    Пропонуємо Вам довгострокове взаємовигідне співробітництво, засноване на якісному виконанні наших зобов'язань у встановлені терміни. 

    Ми будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів!

ЗНИЖКА -10% При замовленні через сайт. Замовляйте зараз, Не втрачайте вашу можливість!   

    10.jpg  

Географія наших робіт: 
MAP_website_Big.jpg